icon

PRŮZKUM🙂Ráda bych se zeptala, jakou knihu by jste si raději přečetly, ženy? Hororové fantasy alá Black Mirror nebo krimi triller ve stylu severkých autorů, ale v českém prostředí? Děkuji za odpovědi🙂

avatar

Ja urcite krimi.

19. led 2021
avatar

Krimi

19. led 2021
avatar

Já jednoznačně krimi thriller.

19. led 2021
avatar
19. led 2021
avatar
19. led 2021
avatar

krimi

19. led 2021
avatar

Krimi 🙂

19. led 2021
avatar
19. led 2021
avatar

A já zas fantasy 😊

19. led 2021
avatar

Chceš napsat trhák a nevíš jaký? 😅

19. led 2021
avatar

Já mám ráda thriller s krimi, něco jako Ta přede mnou 😀

19. led 2021
avatar

Krimi

19. led 2021
avatar

Já jsem jednoznačně pro krimi

20. led 2021
avatar

Krimi,s fantasy ač ve filmu se mi líbí,v knize moc neumím zpracovat,holt na to nemám tolik fantazie.

20. led 2021
avatar

Fantasy 😉

20. led 2021
avatar
20. led 2021
avatar
20. led 2021
avatar
20. led 2021