PRŮZKUM🙂Ráda bych se zeptala, jakou knihu by jste si raději přečetly, ženy? Hororové fantasy alá Black Mirror nebo krimi triller ve stylu severkých autorů, ale v českém prostředí? Děkuji za odpovědi🙂
Krimi
19. led 2021
Já jednoznačně krimi thriller.
19. led 2021
Krimi
19. led 2021
Krimi
19. led 2021
krimi
19. led 2021
Krimi 🙂
19. led 2021
Krimi
19. led 2021
A já zas fantasy 😊
19. led 2021
Chceš napsat trhák a nevíš jaký? 😅
19. led 2021
Já mám ráda thriller s krimi, něco jako Ta přede mnou 😀
19. led 2021
Krimi
19. led 2021
Já jsem jednoznačně pro krimi
20. led 2021
Krimi,s fantasy ač ve filmu se mi líbí,v knize moc neumím zpracovat,holt na to nemám tolik fantazie.
20. led 2021
Fantasy 😉
20. led 2021
Krimi
20. led 2021
Krimi
20. led 2021
Krimi
20. led 2021
Ja urcite krimi.