... a uklidní se teprve v okamžiku, kdy ho položíte zpátky do postýlky? To mi teda hlava nebere. Jsem se skoro cítila dotčená:o/
... a uklidní se teprve v okamžiku, kdy ho položíte zpátky do postýlky? To mi teda hlava nebere. Jsem se skoro cítila dotčená:o/
A neměl Kubík jen špatné sny? A stačila tvoje přítomnost na to, aby vzal spaní na milost? Ale je teda úžasně okatej, ten váš kluk 🙂