icon

... a uklidní se teprve v okamžiku, kdy ho položíte zpátky do postýlky? To mi teda hlava nebere. Jsem se skoro cítila dotčená:o/

avatar

A neměl Kubík jen špatné sny? A stačila tvoje přítomnost na to, aby vzal spaní na milost? Ale je teda úžasně okatej, ten váš kluk 🙂

3. srp 2010
avatar

@aknyt Díky, to po tátovi:o) Já si spíš myslím, že je po nás: všude dobře, ale v mojí postýlce nejlépe:oD A taky chtěl spinkat, ale když si stoupl, tak v rozespalosti nevěděl, jak si zase lehnout:o)

3. srp 2010