icon

Tuhle jsem tu psala, jak tahám Kubu ze psí misky. Zdokonaluje se: už psovi krade granule. No co, alespoň bude mít zdravé zuby a lesklou srst:oD

avatar

Ty jsi prostě v těch komentářích nepřekonatelná 🙂

9. lis 2010
avatar

Buď v klídku já nestíhím patymu vyndavat z pusinečky granule..furt jich má plnou pusu..lituji že nemám bernardýna tomu bych dala misky vysoko a dobrý jorkšír nedošáhne ani z poloviny tak kam paty takže by byl bez granulí chudák..😀

9. lis 2010
avatar

Souhlasím se safira.b

10. lis 2010
avatar

Nejvyšší čas naučit sedět psa na židli a jíst u stolu, než synátor doroste 😀

10. lis 2010