
taky mam jizvu ale uz malou
jizva vypadá děsivě, ale když vidím Vašeho koblížka v té autosedačce tak za to rozhodně stál, viď :o)
Taky ji mám a už skoro zahojenou, a řekla bych císař pro mě lepší jak normal porod!!!!! můžu to porovnat 🙂
Teď jsem si přečetla tvůj porod, tak jsi to měla horší, já ho měla akutní bez kontrakcí, bez tlačení atd. tak proto se mi víc líbil 😀 František je nádhernej 🙂
jejda, jak je dlouhá? měřila jsi jí? já mám 16cm a zdá se mi kratší.
no jo, břišní usměv, taky sem měla 🙂 Ale už je to pěkně zahojeny a zbyla tam jen světlounká čárka a to mám řízlý dvakrát.
jako kdybych se koukala na sebe do zrcadla 🙂 Taky jí mám přes celý břicho....ale časem vybledne a bude za dobře 🙂
Prijde mi, ze to nemas pekny, ale to se zahoji... uvidis... ja mam jizvu naprosto bravurni, ale to jenom proto, ze pote co mi sprasili porod si mel vzal do parady sam pan primar... ale nez se nadejes, bude jizva zase malicka a zbyde po ni jenom carka... 🙂
jojo taky měla a už dvakrát po prvé auau toto bolelo ale po druhé jsem oničem nevěděla a byla jak čipera.
Tak ta je teda velká..Já ji měla a mám jen necelých 10cm...Ale zase mám dost problémů po SC...☹
Akorád si myslím,že měla tu kebulku ještě větší,protože už 10 den ji měla 39cm...A to by ji asi tak rychle nevyrostla..:-O
tak nás je koukám víc po SC,první jsem měla také akutní a podobný scénář🙂))po 10 denním přenášení a 3 dnech vyvol,porodu🙂) a druhá naplánovaný SC a pohodička,daleko lepší....tak se mějte pěkně🙂)
Já mám termín porodu za 14 dní a malý je zadečkem dolu.Pokud se neotočí do týdne,tak mi taky budou dělat císařský řez.Myslíte,že se nemusím bát?Bojím se tedy více normálního porodu,jelikož už mám jeden za sebou a vím do čeho bych šla.Co myslíte?Děkuji a jo a malý Fanoušek je žužu 🙂
taky jsem rodila císařema,ale jizvu mám ani ne poloviční.
no asi plánovaný,nastoupila sem na vyvolávačku a ráno zjistili že bych jen ta neporodila tak asi za hodinu mi udělali císaře při spinále.
to muselo být šílený to hojení a všechno kolem,mě stačila ta moje jizva,kolem ní necítím kůži a někdy ještě bolí.
@crawler Já měla jizvu po akutním CS taky hodně velikou, teď půl roku po je 16 cm dlouhá. (Jsem si jí šla schválně změřit :o) Ale říkám si, že až zhubnu, tak se mi určo kapičku zmenší a za 2) je taaak strašně nízko, že v plavkách vidět nebude a manželovi nevadí, je šťastnej, že má zdravého synátora :o) Takže co...
to vidim poprve jizvu po cisarskem rezu, myslela jsem, ze byvaji mensi. Tohle mit, tak noci proplacu :(
Také jí mám po akutním s.c., jenže už je to kus přes tři roky a hlavně už je vybledlá a zhruba poloviční. Ono se to po čase všechno stáhne a vyhladí. Ta má už skoro není vidět .. A co sejde na nějaké jizvě..
to okounek: ono na jizvu v tu chvíli nemyslíte - podstatné je, že se zachrání miminko, císařský řez je v tomto směru zázrak, i když samozřejmě je lepší, když to jde přirozenou cestou, ale když to nejde, tak jako u nás, tak je císař záchrana a jizva je nepodstatná
ono malej už byl sestouple, rval se ven, ale já se neotvírala, tak možná proto museli udělat velký řez, aby ho vypáčili ven :-/ stojí za to mršinka malá 😵
já jsem první měla taky velkou, protože jsem to měla rozjeté a neotvírala jsem se, ale u druhého jsem to měla automaticky císařem před termínem a jirvu mám v té staré jizvě a kratší
teď si pamatuji, že jsem se už dřív dívala u tebe na tuhle fotku s jizvou, máš ji opravdu dlouhou, já měla malou nesestouplou, tak mám kratší, uf, ta jizva nám to bude už navždy připomínat, i kdyby člověk už nechtěl vzpomínat, viď?
@crawler přesně, mě překvapila reakce sestry, když jsme se bavili u dr. o mém porodu, že byl dlouhý a ona pak, tak jste jim už řekla, že chcete císaře a já říkám, to ne, já ho nechtěla, a teď chci rodit přirozeně, pokud to půjde a ona nevěřícně koukala...i dr. byl překvapen, že chci po takovém porodu přirozený porod. Např. má sousedka už to má za pár a jí "musí" (říká) císaře udělat a i tak ho chce, nezkusila se bavit o přirozeném porodu, naposledy psala, že čím víc se to blíží, tím víc ho chce...nechápu!!!!
To také znám...u prvního synka...
jooo to znám🙂má ji taky🙂ale za ten poklad to stojí vid?🙂