Ahoj, potřebovala bych radu..Je mi 17let,a jsem lesbička a s přítelkyní (22)už by jsme rády bydleli spolu..bydleli jsme chvíli u mých rodičů ale mámin přítel dělal neustálé problémy..tak se chci zeptat, je možné se odstěhovat v 17cti letech?
ano je.-)
ano.
Urcite je,taky jsem se stehovala v 17
Ano taky jsem se stěhovala v 17cti 🙂
Ja teda zírám, vám to přijde normální? Neřeknu v 18 ale ta dnešní doba je hrůza.
@makynaeliska
@mladamamina98 bez souhlasu zakonneho zastupce?
@kuk93 jak bez souhlasu?Mama s tim souhlasila
@kuk93 ale me uz bylo skoro 18,zila jsem s pritelem ,mama vedela vse od nas,takze nebyl problem
@makynaeliska tak to bych neopomenula tady napsat. Tazatelka nepise, jestli s tim rodice souhlasi.
Se souhlasem chapu, ze to neni problem 🙂
Pokud s tím máma souhlasí, tak proč ne? 🙂
no jako autorka -jestli jeji rodice souhlasí tak klidne, mne spis zarazily komentare ostatnich jak je to v pohode.
@ivet1987 zadny komentar jak je to v pohode nevidim pouze odpovedi na otazku
Kdo tě bude živit?
@kuk93 ne samozřejmě se souhlasem s teď už manželem sme se přestěhovali k němu taky je pravda ze za půl roku na to mi už bylo 18
@ivet1987 dnešní doba?? 😂 Dřív (např. 40 let zpět, měly holky děti skoro všechny v osmnácti, v devatenácti, tak kdy asi otěhotněly?
Já "odešla" z domova pomalu ještě ve čtrnácti - chodila jsem na průmku a jezdila po světě fotit. Dceru jsem měla v jednadvaceti, stejně jako mě moje mami a ji její mami....
Ja v 17ti letech take odesla z domu! Normalni to neni , ale kazdy holt nema u rodicu na ruzich ustlano. 😔
Mne nebylo ani 17 kdyz jsem se odstehovala..
Máma by problém neměla, jen by jí vadilo že by ji pak vše vyčítal ten její přítel že mě nechává dělat si "co si zachcu" ..mám placenou praxi na škole,a do toho mám brigádu kde ty peníze jsou dostačující a přítelkyně má taky práci,takže s penezma by problém být neměl..
Proc by nebylo? Co potrebujes k prestehovani? 😉