icon

Ahoj holky,chci se zeptat,nas 4lety syn,dnes v noci asi 3x zvracel,vcera mu asi nesedl dort,lepe řečeno špička,mel dvě
a k tomu pak banán,rohlik,proste snědl co
se dalo.Tak se chci poradit,co může dnes jíst,napada mě,ze bych mu dala čaj bez cukru,cerny a piškoty,nebo suchý rohlík.Co myslíte?Děkuji za rady😃

avatar

Naopak čaj slazeny a vychlazeny,po lžičkach a rohlik by asi šel.Piškoty naše mudra nedoporučuje spiš slané tyčinky,a rozhodně dietu treba ryze s mrkvi nebo brambory....

26. srp 2016
avatar

Čaj s cukrem . Rohlík . A dietu tak na dva tri dny

26. srp 2016
avatar

Tak jak psaly holky,ještě doplnim, že zitra postupne troskuryzi a kure.

26. srp 2016
avatar

piškoty by se neměly, spíš kukuřičné kupky, nebo takové ty chlebíčky (takové ty obyč, bez příchutě) nebo nemléčnou rýžovou kaši jsem taky dávala....

26. srp 2016
avatar

@danunkam díky😃

26. srp 2016
avatar

@nikoleeta diy😃

26. srp 2016
avatar

@dasenka82 díky😃

26. srp 2016
avatar
26. srp 2016
avatar

@majvik díky😃

26. srp 2016
avatar

Díky moc holky😃tak jsme dali slazený čaj po lžičkách,trosku malých piškotů a k obědu trošku kolínek a zatim dobrý😃

26. srp 2016