Ahoj holky,chci se zeptat,nas 4lety syn,dnes v noci asi 3x zvracel,vcera mu asi nesedl dort,lepe řečeno špička,mel dvě
a k tomu pak banán,rohlik,proste snědl co
se dalo.Tak se chci poradit,co může dnes jíst,napada mě,ze bych mu dala čaj bez cukru,cerny a piškoty,nebo suchý rohlík.Co myslíte?Děkuji za rady😃
Čaj s cukrem . Rohlík . A dietu tak na dva tri dny
26. srp 2016
Tak jak psaly holky,ještě doplnim, že zitra postupne troskuryzi a kure.
26. srp 2016
piškoty by se neměly, spíš kukuřičné kupky, nebo takové ty chlebíčky (takové ty obyč, bez příchutě) nebo nemléčnou rýžovou kaši jsem taky dávala....
26. srp 2016
dasenka82
autorDíky moc holky😃tak jsme dali slazený čaj po lžičkách,trosku malých piškotů a k obědu trošku kolínek a zatim dobrý😃
26. srp 2016
Naopak čaj slazeny a vychlazeny,po lžičkach a rohlik by asi šel.Piškoty naše mudra nedoporučuje spiš slané tyčinky,a rozhodně dietu treba ryze s mrkvi nebo brambory....