icon

Maminky, jaké máte odrážedlo pro 2leté děti? Mám na mysli kovové. Pokukuji po yedoo too too. Ano ne? First bike nechci. Děkuji za informaci.

avatar

Máme Yedoo too Too a supr! Vřele doporucuju 🙂 Tonda na něm jezdí jako drak. A jezdí od léta, dva roky slavil až v září 🙂 a miluje ho doteď. Jezdil by ideálně pořad.

26. lis 2017
avatar

My koupili synovi Yedoo čtyřlístek...ještě na něm teda nejezdí, ale vyzkoušel ho na hřišti od cizího chlapečka. Paní ho měla už na třetí dítě (stále to jedno a samé), líbilo se mi, že se dá dát sedlo fakt nízko, že i ten náš prcek hezky dosáhnul. A moje nejmladší ségra ho má teda taky a taky jsou s ním spokojení.

26. lis 2017
avatar

My jsme yedoo měli a mohu jen doporučit!

26. lis 2017
avatar

My meli Pukyho a byl super👍

26. lis 2017
avatar

Máme yedoo too too a super,doporučujeme.

26. lis 2017
avatar

My měli Davídek....taky super 🙂

26. lis 2017
avatar
delfi75
autor

Moc díky. Na Davídka a Terezku jsem se také dívala a Puky se mi líbí dost,ale váha je myslím o kilo vice než yedoo. Moc děkuji

26. lis 2017
avatar

Máme yedoo top too

26. lis 2017
avatar

Máme too too, teď už na něm jezdí čtvrté dítě a pořád dobré 🙂

26. lis 2017
avatar
delfi75
autor

Děkuji 😘

26. lis 2017
avatar

Taky mame yedoo tootoo a jezdi na nem uz druha holcicka, obe jsou spokojeny 🙂.

26. lis 2017