icon

Dětský spánek je vlastně velmi jednoduchý, jen my rodiče jsme ho ještě nepochopili 😀

PŘIJDETE SE KE MĚ NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/blogmamy/
NEBO NA BLOGU: www.blogmamy.cz

avatar

Presne :D

2. bře 2018
avatar

Vždy a za všech okolností vstávají brzy,i když potřebuju 😂dnes 4:57 se v pokojíčku probudilo stádo bizonů,které muselo být slyšet ještě 4 patra pod námi 😂

2. bře 2018
avatar

Uplne pravdive

3. bře 2018