Dětský spánek je vlastně velmi jednoduchý, jen my rodiče jsme ho ještě nepochopili 😀
PŘIJDETE SE KE MĚ NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/blogmamy/
NEBO NA BLOGU: www.blogmamy.cz
Vždy a za všech okolností vstávají brzy,i když potřebuju 😂dnes 4:57 se v pokojíčku probudilo stádo bizonů,které muselo být slyšet ještě 4 patra pod námi 😂
2. bře 2018
Uplne pravdive
3. bře 2018

Presne :D