icon
5 / 5
avatar

Jeeee, to jsou Katky? 😍

12. zář 2024
avatar

Tohle je v pohode, slusi ti to, jen to neni muj styl.

12. zář 2024
avatar

Tyto mají super střih 👍

12. zář 2024
avatar
12. zář 2024
avatar

@luciza
@jasekd
@llluckaaa já to retro mám ráda, ale přijde mi, že v tom vypadám jako “pipka”🫣

12. zář 2024
avatar

@denikzaslouzilemamy Podle mě by ti sedly i výraznější barvy a třeba u těchto šatů bych vyměnila pásek za kožený/koženkový třeba v hnědé barvě a zase by to vypadalo jinak 🙂

12. zář 2024
avatar

@denikzaslouzilemamy mne u Collectif vasi ta délka, mam doma jiné střihy. Jinak tuto módu já rada, jen teda nosím veselejší barvy

12. zář 2024
avatar

Tohle je super, to ti sluší a moc 👍 a taky bych se nebala barev

12. zář 2024
avatar

@llluckaaa a napíšeš mi třeba nějaký tvůj tip, co nosíš ráda Ty? Klidně do sz☺️jjo taky mi přijde, že jsou na mě moc mohutné a dlouhé. Mám 160 cm🤷🏻‍♀️

12. zář 2024
avatar

Klidně i sem, od Collectif jsou největší pecka tyto, jejichž název jsem zapomněla 😄 mam rada u mimi

12. zář 2024
avatar

Tyto se mi líbí (na tobě).

12. zář 2024
avatar

Zeptám se asi úplně blbě - ale máš podprsenku, která Ti opravdu padne? Přijde mi, že máš ty prsa hrozně nízko a to dělá hodně z celkového dojmu.

12. zář 2024
avatar

@denikzaslouzilemamy Jinak na tobě by se mi líbily šaty s překládaným výstřihem, pasem a pak rozšířené do A nebo půlkolové, třeba takový střih https://ladyvlondon.com/en-cz/collections/lyra-... nebo něco takového https://modaprostejov.cz/zeny/saty/damske-saty-ria , ale s délka nad kolena. Já sama mám z dolly and dotty za pár kaček ve více barvách podobný střih, zkusím najít fotku

12. zář 2024
avatar

Takový střih, ale veselejší barva, zajímavá bunda, občas přidat zajímavý pasek…

12. zář 2024
avatar

@kesulkak pravda! Kvalitni dobre padnoucí podprsenka je základ. Hned by to bylo úplně jiné 🙂

12. zář 2024
avatar

@llluckaaa ty jsou krásné, odkud jsou?

12. zář 2024
avatar

@patypresdevaty já mám kvalitní podprsenky 😉

12. zář 2024
avatar

@llluckaaa jasně, ty Collectif jsou moc dlouhé a objemné, proto jsem je i dala pryč nakonec.

12. zář 2024
avatar

@kesulkak díky za komentář, možná jsem jen málo utáhla ramínka, ale poupravím 🙂

12. zář 2024
avatar

@merope děkuji, vidíš a já vždycky myslela, že to retro ze mě dělá spíš takovou selku 😀

12. zář 2024
avatar

@llluckaaa no tak ty jsou!

12. zář 2024
avatar

@denikzaslouzilemamy Které myslíš? Ty červené jsou Collectif Trixie, ale jsou spíš slavnostnějšího rázu. Ty tyrkysové jsou dollyanddotty, ale určitě najdeš i jiné výrobce s podobným střihem. Půjdou ti i košilové, které zvýrazňují pas a dole se rozšiřují, ale raději jdi do nějakých barviček, vypadáš zbytečně usedle. A délka se dá případně vyřešit nůžkama 😀

12. zář 2024
avatar

@denikzaslouzilemamy kvalitní podprsenka neznamená padnoucí...

12. zář 2024
avatar

@llluckaaa já mám s barvami nějaký problém poslední dobou. Dřív jsem nosila hořčicovou, červenou, zelenou….

12. zář 2024
avatar

@denikzaslouzilemamy Tady ti to moc sluší, úplně záříš!

12. zář 2024
avatar

@llluckaaa děkuji, to ta rtěnka. Musím se zpátky do barev zamilovat nějak.

12. zář 2024
avatar

@denikzaslouzilemamy Ta zelená by se mi k tobě hodně hodila. Tmavší, do smaragdova. Naopak hořčicová vůbec, mám pocit - podle té fotky, co jsi dala teď do komentáře - že by ti zvýraznila v obličeji to, co nechceš. Viděla bych tě tím pádem spíš na studený typ 🤔 Ale s podtypem pro výraznější barvy - výrazná zelená, růžová atd. Já jsem taky studený, léto, ale hodí se ke mně spíš tlumené. A ty by tě podle mě zazdily.

12. zář 2024
avatar

@luciza takže myslíš spíš zima? 🤔

12. zář 2024
avatar

@denikzaslouzilemamy Mně se tento styl líbí - bohužel vzít si tohle jako šaty, tak jsem spíše "za matrónu" ☹. Nemám na to vhodnou postavu, ale u tebe fakt super - hlavně ten pásek mi na tom přijde kouzelný, že ti krásně "vypasuje" postavu, že to vypadá až jako korzet. A krásně se směješ 🙂 .

13. zář 2024
avatar

Tyhle ne. Vypadáš jak děvečka od skotu.

13. zář 2024
avatar

@merope děkuji 🙂 ale retro styl sluší každé postavě, jen je třeba najít správný střih, délku 🙂

13. zář 2024
avatar

@merope ano, pásek obecně dokáže dělat divy, ale musí být v pase, ne na bocích 🙂 (zde v pořádku, ale spousta lidí ho cpe jinam). Nosím teď pásky k 80% outfitů, dokáže to celý outfit pozvednout

13. zář 2024