icon

Myslím, že my mámy máme nějaký divný kalendář, kde nás prostě výrobci podvedli. Některé dny záměrně vynechali.
Takže nám začíná sice týden pondělím jako ostatním, ale pak je hned pátek.
Není to spravedlivé a zvažuji postoupení příslušným orgánům.
Jak jinak si vysvětlit, že poslední dobou nic nestíhám 😀

avatar

😂😂😂 super

20. říj 2023
avatar

@joygiorgo to si nejsem úplně jistá 😅

20. říj 2023
avatar

Normálně mi to ani nepřijde , ale tenhle týden jsem se ještě ani nestihla rozkoukat a najednou je pátek 🤦‍♀️ přemýšlím kde jsou ty zbylé dny

20. říj 2023
avatar

Hlavne ze nechybi vikend😉

20. říj 2023