Rozkaz zněl jasně, “Mami, jahody!”😀
A když už byl ten Valentýn, tak jsme si trochu prohrály ❤️
Jahody ve tvaru srdíček jsme namáčely do mléčné a hořké čokolády z @dm_cesko . Kombinuju vždycky obě, jenom hořkou mi nechtějí 🥴
V Albertu do dneška 400g za 49, 90 kc. Chuťově dobré
15. únor 2022
denikzaslouzilemamy
autor15. únor 2022
Jahody mají v Albertu, Lidlu i Globusu. Malá je miluje, takže kupuji několikrát týdně i v zimě
A nejsou vůbec špatné, voni krásně 🙂
15. únor 2022

Pěkné, jednoduché. Zkusím sehnat jahody a dodatečně udělat. 🙂