icon

Krásné ráno vám přeje Aristo, náš další "medaprexí" fešák 😉🐶👍 Ať se vám dneska daří!

avatar

Je moc krásný 🙂

7. pro 2016
avatar

@gracinka7 No jo, je to náš fešák 🐶👍

7. pro 2016