Pamatuji si na šampony Palette Vital a spreje Impulse, ale ty jsem viděla, že se prodávají i dnes 😉
6. pro 2016
A ty fronty si pamatuju moc dobře. Nedokážu si představit, že by teď z pultů došly třeba pro nás automatické vložky nebo toaleťák jak za totáče...
6. pro 2016
ja pouzivam niveu a indulonu -pro me se nic nezmenilo :-´)))
6. pro 2016
Teď je zas naprosto opačný extrém, kdo všechno to zboží spotřebuje? Naše planeta naší nenažraností a pohodlností trpí. Sama používám kosmetiky minimum a možná radši bych si vystála frontu, než se bát, co po nás zbyde našim dětem..
6. pro 2016
Deda pitralon😍
6. pro 2016
fuj tuhle dobu bych zažít nechtěla. nic nebylo, fronty na vložky na toaleták.naštěstí stačí dneska jít a koupit si všechno
6. pro 2016
Babička marinu a indulonu🙂
6. pro 2016


Nivea,Marina,Indulona,opravdu toho bylo malinko,ted už jsme ženský rozmazlený až dost a přitom,jaký to byly kočky,když se vyrazilo dřív na dýzu,že si mamka napatlala na sebe niveu a dala řasenku,tak už se cejtila jak bohyně😀 Ty fronty,to muselo bejt šílený...🙂