icon

Přejeme vám krásné Vánoce. Jak jste strávili dnešní den? Vypravili jste se někam na vánoční trhy? 🙂

avatar

Byli jsme, jako každou 3.adventní neděli, na procházce v Českém Krumlově, který je v tuto dobu ještě kouzelnější než obvykle 🙂.

11. pro 2016
avatar

My byli vcera v Olomouci..nadhera

11. pro 2016
avatar

my se chystáme s manželem a švagrovou na náš oblíbený Mírák v Praze 🙂 nejhezčí trhy 🙂

12. pro 2016