icon

U mě sobota v Bradavicích 🙂🎉 Jak si užíváte sobotu vy?

avatar

My jsme využili hezkého počasí k výletu na kolech 🙂

24. říj 2020
avatar
Autor komentář smazal
avatar

pracovně, naštěstí mám zakázek dost, tak toho musím využít..

24. říj 2020