icon

Znáte nějaké babské rady? My už si "jedeme v kosmetice", ale babičky moc nemohly 😀 Využíváte třeba i vy nějaké "oldschool" tipy a triky pro krásu? 🙂

avatar

Masku z medu,drozdí 😂

8. pro 2016
avatar

modrá nivea. Na všechno 😀

8. pro 2016
avatar

Norkovy krem

8. pro 2016
avatar

@jara16 nedavno mi o nem rikala kamaradka, na co je presne vhodny? Myslim typ pleti. Dekuju

8. pro 2016
avatar

@jara16 kde se to dá koupit a co to je? 😂

8. pro 2016
avatar

V lekarne.urcite...Myslim ,ze maji I v rossmanu,je hodne vyzivny a mastny...

8. pro 2016
avatar

@darushka To je na čištění pleti? Nebo omlazení? 🙂

9. pro 2016
avatar

@darushka Je to super mastný krém, moje máma ho třeba používala na suché ruce 🙂

9. pro 2016