Brala jste si některá tampony k moři v těhotenství, nebo mohu bez nich?
do more urcite bez tamponu..naprosta zbytecnost dle me.
23. srp 2018
Tampon se ti tou vodou stejne nasakne a budes ji mit celou dobu uvnitr, takze to je nesmysl. Receno gynekologem.
23. srp 2018
dinushka00
autorOk super, diky za odpovědi, ja myslím, že lepší moře nez nějaká stojata voda tady u nas.. A je fakt ze ty speciálně pro těhotné jsou drahé (řečeno gyndarem) a ty normální se nacucaji..
Díky všem 🙂
23. srp 2018
Byla jsem bez nich a gynekolog mi říkal že v tam tamponech nevidí moc smysl