Prosím, nosí se něco do školky? Když jde syn poprvé? Myslím nějaké sladkosti, kytka? Všem nebo jen paní učitelce? 😁 Děkuji
Naneseme nikomu nic. Myslím, že paní učitelky budou mít dost co dělat s přijetím nových dětí a vysvětlováním všeho důležitého a děti samy se sebou.
1. zář 2019
dinushka00
autorOk děkuji moc🙂
1. zář 2019
Taky nic. Naopak jim nesu spoustu instrukcí, protože dcera nosí naslouchátka 🙄
1. zář 2019
Se sladkostma pozor, u nas ve skolce je třeba zakázáno nosit sladkosti.
Jinak u nás se davalo učitelkam jen na Vánoce a konec školního roku
1. zář 2019
U nás nikomu nic.