Já hlasuji pro vinovou
Vínová
Já mám vínovou a jsem moc spokojená, červenou bych nechtěla 🙂
Vínová 😉
Taky jsem za vínovou
Kamarádka má černý kočárek s červenou střechou a náhodou ta kombinace je krásná. Má k tomu decentní doplňky a super. Ale když opomenu toto, tak bych taky spíš byla pro vinovou, která není tak kriklava
Rozhodně vinova
Mně se líbí více vínová
Mám ráda červenou přesně tuto, ale když přemýšlím nad praktičnosti tak bych si vybrala tady vínovou... Červená mi přijde moc křiklavá na kočárek. 👍
Vínová
Joo taky si myslím, jdu objednávat 😍 děkuji ženy 😘
Vínová
vínová 🙂
Ja se pridam k nepocetnemu taboru cervenych😂 taky mi sice obecne prijde vinova lepsi a cervena dost agresivni, ale tu vinovou jsem videla nazivo a teda nenadchla me....prislo mi to s tou cernou takovy obycejny...
Pro holku vínovou
Ja mam stříbrný podvozek, stary typ trojkolku.
Chlap mě ukecal ke koupi červeného vajíčka a moc mi to a barva nejede. Takže ja budu volit vinovou 😁 fifty fifty
Já mám pro kluka kočár černá-bílá-červená (jinej, ale to není důležitý) a hrozně jsem před koupí váhala, jestli to není holčičí a musím říct, že rozhodně není. Černo-červená kluk, černo-vínová holka.
Červená naživo není pěkná. Máme vínovou
Vinova
Červená
Objednaná vínová 😍


Hlasuju pro vinovou. Červená je obyčejná a taková agresivní na mě.