icon
avatar
dita_a_ivan
5. srp 2011

Poklady ze sklepa a půdy

hračky, se kterými jsem si před lety hrávala se svojí sestrou... a nyní je z nich nadšená naše dcera... 🙂 Je tam i torzo od panáčků IGRA, konkrétně od igráčka kuchaře, mívaly jsme je se sestrou komplet všechny, ale pak je naši dali dětem známých, což mne dodnes mrzí...

avatar

Igráčci se vyrábí...jsem letos jednoho vyhrála na plese :D Tak jsem hned běžela do Sparkys a fakt je tam mají :D Už se těším, až je malýmu nakoupím, ty po mě se taky nedochovali :(

5. srp 2011
avatar

jůůů a vše v super stavu, paráda! 🙂

5. srp 2011
avatar

super poklady.... 🙂

5. srp 2011
avatar

moc pěkné úlovky, závidím 😉

5. srp 2011
avatar

parádní kousky 😉 😀

12. srp 2011
avatar

to je nádhera 🙂 super poklad!

14. srp 2011
avatar

úžasné!!! pamatuju si skoro všechno. Buď jsem měla já, nebo kamarádky. Nádhera!! 🙂

17. srp 2011
avatar

krásné vzpomínky,dcerka si také s těmito hračkama hrala,také je máme schované a dokonce mám i některé po sobě...jsem tak trošku asi blázen do starých věcí,hlavně hračky,panenky a vše co se týká holčičích hraček 🙂

23. led 2012
avatar

tak to jsou i mé hračky a vzpomínky 🙂

31. črc 2012
avatar

krásná sbírka vzpomínek 😵

11. bře 2013
avatar

@garzonka sama jsem byla mile překvapená, v jakém stavu se to vše zachovalo 😉

12. bře 2013
avatar

nezničné a krásné, prostě musím závidět-v dobrém!!!!

10. dub 2013
avatar

@kimby taky si s tím děti hrajou "pod dohledem" 😅 přeci jen ten plast je už takový křehčí...

10. dub 2013
avatar

nádherné poklady, takové objevy z půdy miluju 🙂

26. dub 2013
avatar

@panda taky mne to tenkrát nadchlo 🙂)

26. dub 2013
avatar

Dito tohle je pro mě úplně nejkrásnější vzpomínka, díky za to:DOd teď nikomu nic nedám, neprodám všechno Toníkovi schovám🙂

2. zář 2014
avatar
3. zář 2014