Dobrý den děvčata, zeptám se Vás na učebnice. Syn jde teď do šesté třídy a donesl si 16 let staré učebnice. Jsou teda polité, úplně věkem sešlé, je to prosím normální i jinde🤔?
Je to normální..ale reste to předem .protože pak na konci roku to chtějí platit,že jsme si to udělali samy. Hlavně kouknout co je tam psáno naposled za stav.
Dnes v 20:33
Dcera přinesla učebnici z roku 2002🙈. děs toto.
Dnes v 20:35
dolfina
autorNo můžu říct, že se mi až zvedl žaludek.
Dnes v 20:36
Dcera ma vetsinu veci pomerne novych, ale taky dostala takovyhle osoupany salat, rok vydani 2001. Ale je pravda, ze na prirodopisu se toho asi zas tolik nemeni 😁
Dnes v 20:59

Jo je, některé jsou novější, u některých už není kam majitele napsat.