Pomoc,co na nevolnosti?? Uz nevim co bych si dala,aby to hned nevyletelo ven. At jsem na lacno,nebo si cokoliv dam,tak zvracim. Jsem uz vyrizena. Dnes uz 12x a asi nekoncim
V nejhorších chvílích mi pomohl Emesin
A bereš nějaké vitamíny pro těhotné?
Kdyby to nepreslo, pohotovost pro Torecan cipek nebo injekci.
Ja byla hospitalizovana pro tehu nevolnost i ve 20tt😢
mě spasily, čípky od lékaře.
Mne trosku pomohl Pyridoxin, doporucil a predepsal mi ho gynekolog, ale samozrejme se da koupit bez predpisu. Cola muze opravdu pomoct, jen dodam, ze musi byt bez bublinek a podavana v malinkem mnozstvi (po lzicce). Jinak uz jen vydrzet. Me zachranily Nutridrinky, ty jsem kupodivu jako jedine mohla a prestala jsem diky nim tak silene hubnout.
Ted v 16tt jsem dosla na to ze mi dela nejlip na zaludek meloun. To je jedine co udrzim a sklidni zaludek. Njkdy jsem zadne leky nechtela a to jsem zvracela 20x za den.
Vitaminy mam s temi problem neni od zacatku tehu. Torecan cipky nepomahaji.
@kyticka1986 Ja myslela ze to uz jsem nevolnosti pryc 😰
Mě pomáhal ledovej džus 100% s hodně ledem po malých lokach.
@domirady nekdo blije az na porodní sál 😒
Mně nepomáhalo vůbec nic, prostě do 20tt jsem blila a hubla, pak to naštěstí zmizelo.
Ja blila nejakych 5 mesicu... jako cely den. Moje denni strava byla vychlazena cola a 1 rohlik. A hospitalizace byla uz v 7 tt
Tak to jsou teda super vyhlidky☹ Nevolnosti mam posledni 2 tydny,ale vcerejsek a dnesek zatim nejhorsi. Jinak si jedu to sve 5x-6x za den.Zjistila jsem ze mlecne vyrobky,maso,smazene atd v tuto chvili neexistuje. To pak trpim jako kun. Jako zlata kocovina
Mě opravdu zabrala až cola, i doktor mi to doporučil , taky že mě šlo vše ven
Pomohl mi až vychlazeny hodně sladký černý čaj, jinak nic jiného..
Mě š se nevolnosti zlepšily vysazením vitamínů.
@domirady me držela vanocka s maslem. Na piti bylinkový caj pro těhotné
@domirady mne to v prvnim tehu vitaminy dost zhorsovaly, abych mela nejaky ziviny, pila jsem mutridrinky a pila jen vybublinkovanou colu. Tak snad te brzo prejde 🍀
Děvčata,normalne mi sedla čínska polevka.. uz jsem nevedala co bych zkusila. Mam vaune chytrého muze 😀Pry,ze kdyz mi pomohla na kocovinu,treba pomuze i ted... Nooo zatim se drzim a nevyletela 🙂
Ledově vychlazenou coca colu.....za mě šumivé magnezko(hodně studené) po troškách.