Ahoj holky
Chci se zeptat dneska mi prisla sms o tom zesem včera byla v kontaktu s nakazenym aze se mam nechat testovat a byt 10dni doma
Ale já nikde s nikým nebyla,jen v pondělí na gynde a tam byla jen doktorka a sestra. Jinak sme stále doma,jak nato reagovat,stresovat? Doma sem s rodiči chlapem dcerou plus mimi v bříšku
Tak ona může být klidně jedna z nich pozitivní. Také bych si tam zavolala. Může to být i omyl. Švagrovi se to stalo, přišla mu SMS, že byl v kontaktu, tak tam volal a zjistilo se, že spletli tel. číslo.
@sinorina
Holky zavolat tam nejde cislo tam neni videt je to uložené pod Info nic vic
Zjistila sem si kdyz sem to rozklikla ze si mam pockat 48hodin jestli mi nekdo zavola a kdyz ne tak ze mam volat obvodakovi🤦🏼♀️
Neřešila bych....
Jestli si vážně včera nebyla nikde, vůbec bych to neřešila
Uz to vim ve skolce maji covida ale tam uz 19dni nechodi,je nemocna.
Vsem dekuji za podporu🐞
@duhovakony no vidíš a uplne zbytečně jako cela covid šikana ☹
Zavolat tam odkud ti to prislo