Ahoj konikovky.
Myslíte že je hodně blbé dát ucitelkam ze skolky kazde lahvinku rybizaku?🤷🏼♀️😒👍
Mnaaaam, za me super darek...
mně to přijde divné, aby malé dítě dávalo alkohol
No mě to taky přijde blby aby dítě dávalo alkohol…ale zas na druhou stranu 😂😂😂
Není to blbé, však to nemusí předávat dítě ne?děkovat bude snad dospělý a ne dítě
Taky mám lahvinku. Dítě dá květinu za sebe, já dám lahvinku jako poděkování za celoroční práci
Ja by jsem dala 🙈
Malá to predavat nebude,ta da kytku a ja dám domácí med a ta lahvinka mě napadla😅
Není to blbé 😉, běžně dostáváme víno nebo šampaňské a vždycky to potěší 😄.
Neni to blbe -ja to beru tak,že je to poděkování od rodičů za to,že se někdo velmi pěkně stará o jejich děti.
Ja myslim (a od nekolika ucitelek mam potvrzeno) ze neexistuje blbej darek (krome svicky a hrnicku) kdyz je to jako podekovani.
A u nas taky predavam vzdycky ja anebo s dcerou spolecne.
taky jsem dávala.
Blbé to není, ale taky mám radši, když mi alkohol předávají rodiče jakoby za sebe, ne od dítěte.
Kamarádka, co dělala ve skolce, naznačovala rodičům, že pije růžové 🙈😄😄😄
@duhovakony u nás jsme se složili za předškoláky a budeme dávat poukaz do vinotéky🤗😉
🙈🙃 už mám doma letos dvě
Letos máme nachystané velké belgické čokolády, pytlík mix ořechů. Dneska mě v obchodě trklo a přihodila jsem malou Bohemku (dvojdecka?). A blbé mi to není 😃
Loni zase měli k medu tátovu medovici.
Pokud to předáš ty, blbé to není. Po dítěti (třeba do školy) bych neposílala.
@duhovakony jako učitelka: úžasný nápad 🥰 a na druhém stupni už předávají i děti 😎 však co....
@kafr přesně. Jiná doba 😁👍
Není. Úplně v pohodě bych dala🙂