icon

Ahoj konikovky.
Myslíte že je hodně blbé dát ucitelkam ze skolky kazde lahvinku rybizaku?🤷🏼‍♀️😒👍

avatar

Není. Úplně v pohodě bych dala🙂

27. čer 2022
avatar

Mnaaaam, za me super darek...

27. čer 2022
avatar

mně to přijde divné, aby malé dítě dávalo alkohol

27. čer 2022
avatar

No mě to taky přijde blby aby dítě dávalo alkohol…ale zas na druhou stranu 😂😂😂

27. čer 2022
avatar

Není to blbé, však to nemusí předávat dítě ne?děkovat bude snad dospělý a ne dítě

27. čer 2022
avatar

Taky mám lahvinku. Dítě dá květinu za sebe, já dám lahvinku jako poděkování za celoroční práci

27. čer 2022
avatar

Ja by jsem dala 🙈

27. čer 2022
avatar

Malá to predavat nebude,ta da kytku a ja dám domácí med a ta lahvinka mě napadla😅

27. čer 2022
avatar

Není to blbé 😉, běžně dostáváme víno nebo šampaňské a vždycky to potěší 😄.

27. čer 2022
avatar

Neni to blbe -ja to beru tak,že je to poděkování od rodičů za to,že se někdo velmi pěkně stará o jejich děti.

27. čer 2022
avatar

Ja myslim (a od nekolika ucitelek mam potvrzeno) ze neexistuje blbej darek (krome svicky a hrnicku) kdyz je to jako podekovani.
A u nas taky predavam vzdycky ja anebo s dcerou spolecne.

27. čer 2022
avatar

taky jsem dávala.

27. čer 2022
avatar

Blbé to není, ale taky mám radši, když mi alkohol předávají rodiče jakoby za sebe, ne od dítěte.

27. čer 2022
avatar

Kamarádka, co dělala ve skolce, naznačovala rodičům, že pije růžové 🙈😄😄😄

27. čer 2022
avatar

@duhovakony u nás jsme se složili za předškoláky a budeme dávat poukaz do vinotéky🤗😉

27. čer 2022
avatar

🙈🙃 už mám doma letos dvě

27. čer 2022
avatar

Letos máme nachystané velké belgické čokolády, pytlík mix ořechů. Dneska mě v obchodě trklo a přihodila jsem malou Bohemku (dvojdecka?). A blbé mi to není 😃
Loni zase měli k medu tátovu medovici.

27. čer 2022
avatar

Pokud to předáš ty, blbé to není. Po dítěti (třeba do školy) bych neposílala.

27. čer 2022
avatar

@duhovakony jako učitelka: úžasný nápad 🥰 a na druhém stupni už předávají i děti 😎 však co....

27. čer 2022
avatar

@kafr přesně. Jiná doba 😁👍

27. čer 2022