Holky mini anketka jake digitální teploměry používáte? Mamdoma 4 digitální a 2 čelní a kazdej měří plus minus jinak🤦🏼♀️🤦🏼♀️😀
Taky používám klasicky teploměr…ty digitální nejsou přesné, mám dva a jsou naprd 🙈
Máme Thermoval uz 2 roky a spokojenost.
čelní thermoval baby..od stejné značky mám i klasický digitální a jsem s nimi spokojená..pokud se dodrží přesný návod měří dobře
@janapechova taky tak
My mame iHealth, je sice drazsi, ale uzasny 🙂
Kontaktní digital termoval, měří naprosto přesně.
Holky ja nevim... mam taky thermoval a ze by teda meril uplne presne 🤷🏻♀️ Zmerim 3x za sebou a pokazde jina hodnota.. prijde mi,ze vyssi horecka celkem odpovida, ale treba zvysenou nedava vubec. Jako rozhodne se na nej nemuzu spolehnout. Kdyz to pak porovnam treba s klasickym rtutovym, kterym si dcera zmeri, tak nekdy to odpovida a nekdy vubec. A samozrejme merim podle navodu 🤷🏻♀️
@dzogobela Tak ono podle návodu se má merit 3x a ja pak beru nejvyssi teplotu, kolikrat jsem kontrolovala klasickym a sedelo to. Ono prave zalezi jak se da k čelu, ja jedu pohyb od stredu čela ke spánku a zpět.
Ja mám nějaký obyč a zvykla jsem si, že měří o něco méně než klasický. Když je dítě horké, tak už je na teploměr většinou stejnak pozdě.
Ne. Každý mi naměřil něco jiného. ProtoPoužívám klasický teploměr .