Holky prosim otazka, ohledně covid testů a prohlášení. Muzu se jeste testovat sama doma?nebo jak to ted je? Sestra mi rekla ze uz to doma neplati🤦🏼♀️😮mam nakoupené testY za 2000 kc😡a co ted?
@nikol_3 díky,to he fakt hrůza uz mi to leze krkem 😔
@duhovakony jo… 12.7 odjiždíme do Chorvatska,tak trnu co bude při návratu třeba. Je to na palici fakt
My jedeme sobotu ČR, tak se děsím změn od pondělí. Máme první dávku, ale to nám asi bude k prdu
Jako jestli to samotestovani zruší...tak tomu 🐂 pošlu osobně testy co jsem nakoupila na prázdniny...Už mě začínají vážně srá*** Z rodicaku to není malá částka 😠 a teď mi je i první dávka k prdu a začínám uvažovat ze se na druhou vykašlu...
@rencaboch oni už první neakceptují??
@veroniquecz dnes by o tom měli jednat.
@rencaboch díky, už se v tom ztrácím...
Zatím ano,poslední úprava, která toto dovoluje je provedena 22.6. s tím, že: samotestování doma a sepsání čestného prohlášení o negativním výsledku se uznává,doufám, že to dnes neupraví znovu, já potřebuji aby tohle platilo ještě v neděli😂
Kde to čestné prohlášení ukazujete? Po mně to zatím nikde nechtěli.
U nas treba aquapark psal, ze prohlaseni ze samotestovani doma neuznavaji, pouze prohlaseni ze skoly, nebo od zamestnavatele (coz je vtipne, kdyz skoly ted skoncily a testovani u zamestnavatele taky). Resi se to tak, ze mame prinest test s sebou a otestovat se na miste 🤦♀️ Jsem zvedava, co ted zase vymysli...
@jipe u nás třeba už PCR volné nejsou. My jedem zítra po ČR, dnes na PCR, objednávala jsem asi před týdnem. termíny jsou obsazené tak týden dopředu. Kdyby aspoň navýšili kapacity testů, když takhle mění podmínky :-/
@betelgeuzz já to do včera neřešila samozřejmě, když nám vycházely podmínky po očkování. U nás prý pcr bez žádanky ani nedělají, do Brna se s dětma bez auta fakt nepotáhnu, tak jestli budu muset na dovče hledat stánky s antigen testy, tak budu mít radost
@betelgeuzz u nás je bez šance dostat se na testování dříve jak za 14 dnů🙈
Dnes jsme se na rychlo rozhodli že od soboty odjíždíme na prodloužený víkend, na testech beznadějně plno (včera byla neteř a nikdo tam nebyl), takže bereme samotesty...
Jako holky slusnej haluz,je to peknek posr*** a jak uz tady zaznelo vejs at mi to ten posranej zpěvaček nebo Bureš proplati,si mysli ze testy za dva hadry a RP ve výši 2800-,jako co?? Uz sem fakt z toho ztracená,a dost ztracená
@duhovakony ale zatím z nich nic oficiálního nevypadlo, ne?
@jipe asi. E, nestíhám sledovat🤷🏼♀️
@duhovakony já ted čtu akorát články,od 9.7. nutnost testů, pokud není člověk plně očkován, ale nikde nepíšou, že by nešly ty samodomo
Teď jsem na portálu mzcr. dočetla akorát zprávu z 28.6. žádnou novou z 1.7. tam ještě nemají... Je to marné 🙈🙈 Člověk vážně neví na čem je 😠
Zatím ještě jo,ale dnes zasedá vláda tak počítám že prokazovaní testů se změní od příštího týdne.