Ahoj, nevíte o něčem, kde by se 4 měsíční dítě mohlo snadno a bez řevu unavit? Něco jako hopsadlo, ale pro menší... Existuje něco takového?
To bych se bala kvuli nozickam. Pod hrazdicku nepomaha? .... jakoze ma na co koukat?
Bez tve ucasti si myslim, ze tezko. Aktualne mam doma 4m kluka a vydrzi si mlatit do hrazdicky nebo u nej sedim, povidam mu a ukazuju hracky sem a tam. Pretacim ho na bok, na brisko, atp....a bdely je kolem hodiny, pak usina a spi 20-60min a tak stale dokola😊
Právě že dcerka moc nespí. (tedy přez den moc nespí) a jelikož jsem téměř na vše sama a do toho dělám školu, tak je docela obtížné se malé věnovat na plný úvazek...
@klko jaká hrazdička je eventuálně nejlepší? Co má totiž hračky (0+) tak ty jí moc nezajímají :(.
@eeveepokemon456
My mame tuhle drevenou a ja na ni navesila dalsi hracky, aby dosahl. Idealne aby to delalo randal, to do toho pak busi i 20min.
Zkus pripadne lehatko nebo doporucuji satek.
@eeveepokemon456 já jsem používala hraci deku s hrazdičkou mlátil do hraček a kopal nožičkami
Ja mam pro deti tuto z mall.ale myslim ze je jedno jakou poridis
Nebo synka davam do sedatka koula kolem sebe
vozit v kočárku, uhopsat na míči, v šátku? syna do půl roku nic nezajímalo a jakmile jsem se vzdálila tak plakal...
Hlavně ne hopsadlo😳😳
Nech dítko na dece ať si hraje.jestli máte hrazdičku, tak nad něj, ať si kope nožičkama, chytá hračky
Porid šátek, dítě v tom uspi a u toho se můžeš učit.
@denny27 souhlasím.. Hlavně jí nekupujte hopsadlo. Já bych taky nechtěla hopsat pověšená za rozkrok 🙈 já dceru nezabavila prvního půl roku ničím :D
Dobře, děkuji za názory 😉



Unavit? Moc to nechápu, ve 4m.