Femibion? Názory, zkušenosti?
Velká spokojenost, jak s 1, tak i s 2 🙂
10. dub 2017
Beru femibion od července minulého roku, nebyla jsem za ten čas ani jednou nemocná..má štěpenou listovku ne každá jí umí přijímat v klasické podobě, je dražší ale já jsem max spokojená 😊👍
10. dub 2017
Přijdej se k nám do skupiny a budeš mít vše z první ruky 🙂
10. dub 2017
Ja jsem spokojena hodne. Mela jsem i gs mamavit a to jsem byla vecne unavena a nachlazena a mimi pribiralo vic nez melo.