icon

Femibion? Názory, zkušenosti?

avatar

Ja jsem spokojena hodne. Mela jsem i gs mamavit a to jsem byla vecne unavena a nachlazena a mimi pribiralo vic nez melo.

10. dub 2017
avatar

@janyshka ti určite poradí 😉

10. dub 2017
avatar

Velká spokojenost, jak s 1, tak i s 2 🙂

10. dub 2017
avatar

Beru femibion od července minulého roku, nebyla jsem za ten čas ani jednou nemocná..má štěpenou listovku ne každá jí umí přijímat v klasické podobě, je dražší ale já jsem max spokojená 😊👍

10. dub 2017
avatar

Přijdej se k nám do skupiny a budeš mít vše z první ruky 🙂

10. dub 2017
avatar
ejdys
autor

@janyshka Přidala jsem se, moc děkuji 🙂

10. dub 2017