Holky, je tu někdo, kdo umí hodně dobře s MS Word? Potřebuju vyřešit takový špek jeden a nevím jak. Strejda Google taky neví, resp. on určitě ví, ale já se neumím správně zeptat 🙂 Potřebuju na stránku dostat pozadí - obrázek. Nejde to řešit právě vložením obrázku, potřebuju, aby se přes to dalo normálně psát (bez textových oken) - prostě aby klasická podkladová stránka byla barevná a přes to se normálně psalo, jako by tam nic nebylo. Návrh - Barva stránky - Vložit výplň z obrázku - to jsem zkoušela a dobrý, ale když zvětšuju stránku, tak obrázek zůstává malý - nefunguje to jakoby vektor, tak jak by mělo... Netuší někdo? Normálně pracuju v grafických editorech, ale toto musí být word, aby s tím pak mohli lidi normálně pracovat...
Co pres vodoznak?
Jestli tě chápu dobře, měl by ti stačit vodoznak.
Co tam dát obrázek a pak tento upravit přes zalamováni textu - psát nahoře? Pak budeš moc normálně přes ten obrázek psát. Nejsem teď u počítače, tak přesně nevím, jak je to tam. Už jsem to dělala několikrát a fungovalo to. Obrázek roztáhnout na velikost stránky.
Návrh - vodoznak - vlastní vodoznak - vodoznak z obrázku
Jde to?
Buď jako vodoznak a nebo vložit obrázek a pak dát do umístění "za textem"
@janik01 zkoušela jsem - nápad dobrý, to jsem vše už taky zkoušela - nejde roztáhnout úplně ke kraji (nahoře), aniž bych pohla nastavením okrajů stránky, já to potřebuju klasicky 2,5 cm nebo kolik to je. Navíc text různě uskakuje, kdyby pak někdo v tom dokumentu něco měnil, tak by blblo a lidi by to neuměli zpracovat :(
HOLKY, MÁM TO!!!! Je to přes ten vodoznak, ale musí se tam nastavit procenta, což jsem předtím neudělala 😍 díky moc, že jste mě navedly na správnou cestu!!!!!!
Já s tím umím 🙂 stačí napsat text po té vložit obrázek a zvětšit ho přes celou stránku
@nikolamlyncekova tahle jednoduchá cesta bohužel nefunguje, při následne editaci textu obrázek ujíždí a mění pozici. Vodoznak to vyřešil 🙂

Konkretne s wordem moc nepracuju ale jako prvni me napadlo jit na to pres sablony...? Najit nejakou kde je obrazek jako pozadi a jen si ho zmenit...?