Doporučíte prosím titanovou pánev na indukci - tak cca za 1500-2500,- (nebo aspon značky po kterých se dívat)? Díky
13. pro 2016
Tefal..Mám 3 pánve a maximální spokojenost 👍👍
13. pro 2016
Mám taky Tefal - Jamie Oliver, a jsou naprosto nejlepší. Nevím, odkud jsi, ale teď je měli v outletu Home&Cook zlevněné...
13. pro 2016
ekyticka
autorTefal .... super, na ty jsem se dívala, ale pak našla hromadu recenzí, že se prohnou (a to bych fakt nechtěla, právě kvůli našim prohnutým chci pánev novou) .... takže neprohýbají se jim dna?
13. pro 2016
Tefal máme rok, prohnula se a nově začala i připékat.. 😝
13. pro 2016
Titanová asi není ale mám všechny pánve na indukci od Tefal. V létě jsem tedy dvě už odeslala na chalupu, ale vydržely 8let a stále jsou funkční. A to je používám několikrát týdně, myju v myčce...drží a jsou super.