icon

Doporučíte prosím titanovou pánev na indukci - tak cca za 1500-2500,- (nebo aspon značky po kterých se dívat)? Díky

avatar

Titanová asi není ale mám všechny pánve na indukci od Tefal. V létě jsem tedy dvě už odeslala na chalupu, ale vydržely 8let a stále jsou funkční. A to je používám několikrát týdně, myju v myčce...drží a jsou super.

13. pro 2016
avatar

Tefal..Mám 3 pánve a maximální spokojenost 👍👍

13. pro 2016
avatar

Mám taky Tefal - Jamie Oliver, a jsou naprosto nejlepší. Nevím, odkud jsi, ale teď je měli v outletu Home&Cook zlevněné...

13. pro 2016
avatar

Tefal .... super, na ty jsem se dívala, ale pak našla hromadu recenzí, že se prohnou (a to bych fakt nechtěla, právě kvůli našim prohnutým chci pánev novou) .... takže neprohýbají se jim dna?

13. pro 2016
avatar

@xpila díky, ten máme na Hatích, to mám kousek, tak zkusím

13. pro 2016
avatar

@ekyticka Já teda vařím na plynu, ale ten je na prohýbání ještě horší 😉 A naprosto v pohodě.

13. pro 2016
avatar

@ekyticka nemám prohnutou ani jednu a to ani ty dvě osm let starý co jsem dala na chalupu 😉 Vařím na indukci 😉

13. pro 2016
avatar

Tefal máme rok, prohnula se a nově začala i připékat.. 😝

13. pro 2016
avatar

@kajalka a nevíš náhodou kterou,že bych se jí vyhla obloukem :D

13. pro 2016