Jak poznáte, že vaše dítě určitě nebude vegetarián?
Na procházce v trávě cíleně hledá slimáky/šneky a s nadšeným řevem "mao"!!! (maso) si je cpe do pusy...
Dnes odhadem padly dva malý kousky 😀 holt matka ve 30tt už není z nejhbitějších 😀
fuj :D
😀 na teda Luci 😅 😀
Fujj díky bohu ze u ns se to projevuje jen tim ze chce furt masíčko
Nojo, má rád živou stravu 😁 byli jsme u babičky, vždycky se tam rád dívá na králíky. A teď posledně na ně ukazuje a říká : "mňam, ham!" 😁😁
😀 😀 😀
Gurmán 😀
asi takto?🙂
Proboha 😂 ta predstava jak mu ukousne hlavu me desi 😀
@maartinka29 ne🙂, je to už pár let, co jsem tohle fotila a neukousla hlavu ještě ani jednomu. jen si ho zaníceně prohíží... a už to taky přešlo, hlemýždě už nesbírá🙂, sbírá jiné věci🙂
@maartinka29 říkám - koukej, káťo, to jsi ty... a ona na to - co to sbírám?
a já - hlemýždě, chtěla jsi je sníst? a kačka - nevím, možná, to jsem byla ještě malé hlupátko🙂
@kat124 tak to jeste ze ta vase mala je nesnedla ;-D ale autorka prispevku pise, ze padly dva kousky, tak jsem to pochopila, ze je male snedlo 😀
@maartinka29 to já také🙂
@maartinka29 jj, u nás se jedlo ve velkém 😀 i berušky, mravenci a pod... měl zkrátka strašnou chuť všechno ochutnávat 😀
@elekthra tak to je sila, to slysim poprvy takovy chute , exoticke od mala 😲😂🐝

Belča se projevuje ostřížím sluchem, jakmile se doma co šustne hned přiběhne 😀 milujeme Jurský park a na ní se hodí jeden pidi dinosaurus 😀