icon

Byli jste prosím někdo v ZOO v Budapešti? Kolik času si na ni vyhradit?

avatar

Hodně...je veliká a je to moc hezká zoo 🙂 pokud jedete autem tak parkování tam v okolí je šílený...

29. bře 2019
avatar
elinkal
autor

@salinka nene, jedeme do Budapešťe vlakem, ale právě nechci, aby nám ujel nazpátek, ZOO bude naše poslední zastávka před odjezdem, tak se to snažím nějak načasovat.

29. bře 2019
avatar

@elinkal nedokážu odhadnout...my se tam zdrželi dost.,.

29. bře 2019
avatar

My tam byli min. 4 hodiny a dvouletým a viděli jsme tak 1/3

29. bře 2019
avatar

Klidně bych to viděla na cely den, jsou tam i programy pro děti, hřiště ...

29. bře 2019
avatar

Ještě bez dětí celé odpoledne.

29. bře 2019
avatar
elinkal
autor

Super děkuji vam

30. bře 2019