icon
1 / 1
avatar

Na instagramu je jedna maminka moc chvalila 🙂

31. říj 2019
avatar

S dovolením se připíchnu. Kde se to vůbec dá koupit?

31. říj 2019
avatar
31. říj 2019
avatar

Taky mě zajímá. Viděla jsem to v DM.

31. říj 2019
avatar
elinkal
autor

Kde se to dá koupit netuším, tahle informace tam nebyla, ale Google napoví.

31. říj 2019
avatar

Dnes jsem videla v DM

31. říj 2019
avatar

Mě by taky zajímalo, jestli to funguje.

31. říj 2019
avatar

📌

31. říj 2019
avatar

To je opravdu zajímavé, nemáte tucha kolik to stojí ?

31. říj 2019
avatar

@kjajule na Slovensku cca 260kc 8ks

31. říj 2019
avatar

taky mě zajímá

31. říj 2019
avatar

Vcera jsem to videla na stories na IG a udajne jsou dobry.

31. říj 2019
avatar

Tak jsem pohledala a zrovna před hodinou tohle sdílela jedna z našich doktorek. 😀 Takže asi to fakt funguje...

31. říj 2019
avatar

Na ARU jsme pouzivali nalepovaci teplomery bezne, asi to bude fungovat na stejnym principu. Tam ty jsou nalepovaci na celo, jen takova paska a na ni ke stupnice a podle teploty se zbarvuje. Je to sice jen orientacni, ale kolikrat to staci ke sledovani, jeslti teplota klesla nebo zase stoupa.

31. říj 2019
avatar

@raniha jo, to si pamatuju ty pásky, že donesla kdysi mamka z nemocnice, když tam ještě pracovala.

31. říj 2019
avatar

Me ale prijde ze to barvi jen po celych stupnich. Kdyby aspon po 2 desetinkach...

31. říj 2019
avatar
elinkal
autor

@triskova_v tak to je evidentní, není to na exaktní měření, ale např. když dítě usne - na sledování, jestli teplota stoupá, jestli zase vyskočila, apod.

31. říj 2019
avatar

@raniha Ty pásky používám. Přišla jsem na to, že je to nejrychlejší a nejspolehlivější způsob měření teploty. V porovnání s touhle blbinou za pár korun se můžou jít všechny ty předražené výmysly moderní doby bodnout. Sice to neukazuje na desetinu přesně, ale to taky není ve většině případů potřeba.

31. říj 2019
avatar

@triskova_v A k čemu ty desetinky vlastně jsou? Myslíš, že je rozdíl, jestli má dítě 37,8, nebo 38,0? A rozdíl mezi 36,5 a 37 pozná člověk i bez teploměru. Za mě jsou ty desetinky zbytečné.

31. říj 2019
avatar

@kexina Za mě je dost rozdíl mezi 38,1 nebo 38,9. A rukou to nepoznám.

31. říj 2019
avatar

@gracinka7 Za mě to rozdíl není, ale každý to holt vnímá jinak. 🙂

1. lis 2019