Je to je super, kde se to dá objednat? 🙂
21. dub 2017
Jé ja dostala jako mala podobnou knizku s mým jménem. A braska taky. Do ted ji mam schovanou 😊 je to super 😊pak jsem dostala tričko s mým jménem a fotkou a z toho jsem nadšena uz nebyla, protoze chtěli at ho nosím 😂
21. dub 2017
elinkal
autor@princeznafa 🙂 s trickem ro chapu! Ja v detstvi dostat takovou knizecku, tak bych byla unesena, knizky jsem milovala, snad bude nas Lexik taky knihomil.
21. dub 2017
Taky jsme dostali, je to krásné 🙂
21. dub 2017
Mala ji dostala k Vanocum a je uzasna 😍
21. dub 2017
Juuu mohu poprosit do sz stránky? 😍🙂
21. dub 2017
Můžu taky poprosit o stránky do zprávy? 🙏 🙂 Děkuju mooc 😍
21. dub 2017
Taky poprosím o stránky. Moc dekuju!
21. dub 2017

dívám se na ty knížky už tak půl roku a vždycky mě odradí cena, ale věřím, že na příští Vánoce už neodolám🙂