Nechala jsem nasemu prckovi udelat personifikovane leporelo, je to nekolik stran, kde je jmeno ditete, dnes prislo a musim rict, ze jsem nadsena. Takze pokud premyslite co k svatku nebo ke dni deti, vrele doporucuju, lze objednat variantu pro jakoukoli vekovou kategorii a na vyber je mnoho ruznych pribehu.
Je to je super, kde se to dá objednat? 🙂
Jé ja dostala jako mala podobnou knizku s mým jménem. A braska taky. Do ted ji mam schovanou 😊 je to super 😊pak jsem dostala tričko s mým jménem a fotkou a z toho jsem nadšena uz nebyla, protoze chtěli at ho nosím 😂
@princeznafa 🙂 s trickem ro chapu! Ja v detstvi dostat takovou knizecku, tak bych byla unesena, knizky jsem milovala, snad bude nas Lexik taky knihomil.
Taky jsme dostali, je to krásné 🙂
Mala ji dostala k Vanocum a je uzasna 😍
Juuu mohu poprosit do sz stránky? 😍🙂
Můžu taky poprosit o stránky do zprávy? 🙏 🙂 Děkuju mooc 😍
Taky poprosím o stránky. Moc dekuju!

dívám se na ty knížky už tak půl roku a vždycky mě odradí cena, ale věřím, že na příští Vánoce už neodolám🙂