icon

Holky z liberecka prisel vam jiz rodicak?

avatar

dneska dorazil

14. lis 2012
avatar
eloana
autor

@evuna tak doufam,ze teda zitra🙂

14. lis 2012
avatar

vcera asi navecer... uz jsem na neho cekala jak na smilovani ☹

14. lis 2012
avatar
eloana
autor

@hansed Hani ja taky spoustu veci musim zaplatit do 12.... dneska jsem si uz domluvila prodlouzeni splatosti telefonu... dlouhodobe neb to se uz opakuje vice mesicu... drive chodila vzdy kolem 10 nejpozdeji 12

14. lis 2012
avatar

@eloana mě taky chodil rodičák vždycky do nějakého desátého... 12. mi odchází hypotéka a jsou to nervy ☹

14. lis 2012
avatar
eloana
autor

@hansed pani na socialce mi rekla,ze na to maji do konce mesice.. to at se jdou vis co🙂 a jakmile ty neco nezaplatis vcas.....

14. lis 2012
avatar

@eloana to ja vim, to jsem si precetla na UP u nas v Jilemnici... ale jako proc najednou ta zmena, kdyz to chodilo dva roky v pohode??

14. lis 2012
avatar
eloana
autor

@hansed no to nevim...... jdu se mrknou zda prisla

15. lis 2012
avatar
eloana
autor

@hansed no konecne!!!)

15. lis 2012