Jachymek bezi a vola...... mamiiiii curat- drzi pindu a rika mu -neboj pindo mamka uz to nese:D
No ten je boží 🙂
8. led 2013
8. led 2013
Ježinkote, ty děti jsou tak krásně nevinně srandovní 🙂 Člověk se opravdu nenudí 🙂
8. led 2013
no tak to je pecka😀
8. led 2013
to na mě tak jednou brácha když měl pět let "Kačooo, poď seeem" (na záchod) přijdu tam, říkám co je.. "Podrž mi ho" "Prosím?? proč bych ti ho měla držet???" "Se nechci ušpinit" 😀
9. led 2013
to je úžasný 🙂
9. led 2013
😀 😀