to je celkem drsne v prvni tride... matematika.........14 prikladu jedna chyba dvojka, dve chyby trojka atd....pry bylo i za 5
Nastesti prvni bezchyby , druhe s jedou chybou
@rybkamyska jsme vesnicka skola.... a v sirokem v okoli takto drsne neznamkuji. Vetsinou pry tak jednicky, dvojky...... tady jedou od 3 tydne takto🙂)
Fakt jo?? ☹ To se máme na co těšit... To je docela síla, takhle nám to snad nedělali u nás ani v 9 třídě.
Coby ucitel bych mile kolegyni vzkazala neco ne zrovna lichotiveho! Tohle neni motivace k vykonu, ale otraveni vsech zucastnenych☹(( Navic zcela popira teorii o tom, jak hodnotit. A v prvni tride-to uz vubec ne!!!
Tak to je pak jeste smutnejsi☹
@eloana chudák chlapeček, vždyt mu tu školu totálně zprotiví a znechutí.... __Vy máte dobrý, že dcerka je šikulka, ale nejsou všichni takový a hned jim dávat 5-to bych tam asi na ně šla po dobrým a kdyby to trvalo, dala bych dítě jinam. vím jak dokáže první třída totálně znechutit dítě a pak školu bojkotuje (můj brácha, byl dyslektik a učitelka mu říkala, žeje pomalý osel a tím pro něho snaha skončila)
Podle mě blbost, takhle brzy známkovat by se mělo, když už, jen to dobré, aby byly jedničky, za ostatní se u nás min. první půlrok dávali třeba zamračení smajlíci, což u dítěte nebylo tak negativně přijímáno. ☹ tohle není pozitivní motivace k výkonu...
@eloana je to smutné. naše nejstarší (4. tř.) dostala svou první 5 právě včera, dnes jsem si toho všimla v žákajdě, se nepochlubila, ale ona ji dostala za to, že zapomněla doma připravený referát. Koza sklerotická....
Jinak 1. a 2. tř. jen 1 a 2, i 3 byla poprvé až loni. Pro některé citlivější dítě to může být opravdu kontraproduktivní 😝
tak to je hnus! Nevím nevím, ale tímhle stylem těm dětem školu znechutí ☹ my jsme v prvním pololetí dostávali jen obrázky... a kolegyně na prvním stupni taky takhle nehodnotí... jsou mírnější... takhle přísná jsem byla snad jen já v diktátech na druhém stupni 😉
my dostávali v první třídě jen jedničky a dvojky ....tohle je strašné ☹
jj, take me to u deti v 1.tr. zaskocilo :( za nas byly ucitelky mirnejsi