Hezký večer,jsem docela zklamaná, sháním pro naši vnučku různé věci, které se nám nechce kupovat a taky pomoct maminkám se zbavit nepotřebných věcí.Divam se na inzeráty plné bryndáků za 30 Kč.vím, že není lehké pořídit vybavičku,ale takhle?Je mi to líto 😒
Je tady skupinka Věnuji za poštovné nebo Daruji. Tam seženete za poštovné a maminky jsou moc hodné❤
Pokud se vám to nechce kupovat, tak je to těžké.....
Jsou tu i různé skupinky, kde se věnuje jen za poštu.
No a vite kolik stoji nove bryndaky?? 30kc mi prijde pomerne adekvatni.
Nejlepe zadarmo asi.
@perla28 zrovna jsem to chtela napsat. Pani to asi nemysli spatne, ale nekdy me prijde ze by kazdy chtel nejlepe zadarmo a az pod nos. Vzdyt tu maminku to porizeni taky neco stalo, a z 90% tu pouzitou vec prodava urcite minimalne o polovinu levnejc. Ja uz ty veci (hlavne obleceni) po synovi ani neprodavam, nema to smysl, stoji me to akorat volny cas ktery radsi venuju jemu. Radeji je schovavam na pudu pro nekoho z rodiny 🙂
pomoct maminkám zbavit se nepotřebných věcí?tak pokud by si to chtěla zadarmo tak ji asi moc nepomůžeš ,to to nemusí prát žehlit a chodit s tím na poštu a můžou to zrovna vyhodit
Pokud by jsi chtela pomoct maminkam. Od nepotrebnych veci, doporucuji skupinu darujeme za postovne... Co se tyka koupeni tak 30kc je bohužel adekvatni cena no
Jj,juknite do skzpinek za postovne,tam maminky daruji,ale urcite ne top kousky,ikdyz nekdy se zadari..
Bohuzel ,holky maji pravdu,maminky to kupujou za plnou cenu,a taky si neco chteji privydelat k materske a koupit neco dalsi svemu diteti.. Ja taky hodne veci darovala,dela mi to radost,ale lepsi vecicky za nejaku kacku se snazim prodat,kazda korunka se u nas pocita..
Urcite nemuzete cekat ze tady sezenete vse zadarmo..
Lepsi je si objet burzicky v okoli a nakupit tam, kdyz dobre pohrabete, urcite najdete pekne kousky za adekvatni cenu. Na internetu musite nakoupit od jednoho prodejce vic, aby se vam vyplatilo postovne.
Taky doporučuju dětské burzy. Dá se tam krásně nakoupit za pár kaček 🙂. Na zdejším bazárku se občas vyplatí koukat na balíky/mix oblečení, vyjde to levněji...
To je jako moc? 😀 Je rok 2017...
A je to levnejsi nez maslo, zejo 😁😁
Myslím, že není na místě pociťovat lítost... vše je otázkou nabídky a poptávky. Ony i ty maminky to musely koupit. Zadarmo ani kuře nehrabe... 30,- je pár korun, jedna čokoláda - to fakt není nic předraženého.
Hele, pani ma 62 roku- vite,co by bylo zajimave. Porovnat minimalni mzdu a cenu detske vybavicky v roce treba 1977 a v roce 2017. Jak by asi dopadl pomer procent,ktere clovek muse ze mzdy vynalozit tehdy a ted?
@koordinatorka_odboje souhlasím. Mě by taky před malým nenapadlo, kolik takový kousek látky, jako je bryndák může stát...
Dejte vedet do zpravy co shanite, bryndaky uz teda asi nepohledam, ale rada pomuzu vecma po detech nekomu dalsimu, vyhazovat je mi to lito 😉 a 30,- za bryndak mi teda taky prijde hodne, ja nase prodavala 5-15/ks a uz tak se mi to zdalo hodne, i kdyz byly jako nove a nektere uolne nove
No vidite a ja v primarku koupila 5 novych bryndacku za 80 kc a ani o to nebyl zajem...
To je přijatelná cena přeci, pokud nejsou špinavé atd... Dyt v Tesco stojí dva 129kc