Holky, vím, že to, co se ve světě teď děje mává se všema 😢😢😢 já kvůli tomu pláču snad každý den... Ale musím říct, že doteď jsem myslela, jaký můj chlap není tvrďák a jeho to vzalo jako blázen 😢
Myslela jsem, že už u mě v očích stoupnout víc ani nemůže, po tom co se mnou prožil co se týče rakoviny ale teď dostal do kolen i mě... Když byl na benzínce u D1, viděl tam ukrajinské auta plné žen a dětí... K jednomu autu přišel, zaklepal na okno, kde mu otevřela zmatená a vystrašená maminka a dal jim všechny peníze, co měl právě u sebe... Nebylo to moc, bylo to něco málo přes tři tisíce. Ale říkal, že měl v očích slzy, jak viděl ty děti tam...a prý kdyby u sebe měl víc, dá jim víc...
Ženy byly prý sice zmatené, ale v očích měly radost, že někdo zachoval takto ❤️❤️❤️
#stopvalce
A zas brečím 🍀🍀🍀🍀
Krásné! To je teda fakt chlap!
Kurva a uz brecim taky ❤
No tak holkyyyy, stačí, když jsem to ořvala já ❤️ jako ale klobouk dolů, fakt jsem z toho byla paf a neměla jsem slov ani odpovědět jsem mu na to nemohla 🥲🥲🥲 je prostě skvělej ❤️🙏
Tvuj muz ma zlate srdce. ❤️
Krásné a brečím 🇺🇦😥❤️❤️
Brečím už týden a chlap první den přišel a řekl, že by brečel taky nejraději! Když byl kovid byla jsem za hysterku jen já. Teď už jsme vycukaní komplet všichni.
Taky se mi chce porad brecet. Prvni dva dny byly peklo, to jsem to kolikrat ani v praci neudrzela a byla jsem cela opuchla. Sla jsem si do lekarny pro nejake prasky na uklidneni. Docela pomohly ( Sedatif ). A dala.jsem si asi tydenni detox od tv a fb.. po vyplate poslu prachy na zbrane.

♥️