Ahoj děvčátka jdu si postěžovat ty potomci ve sněmovně schvalují kdejakou blbost ale aby byla možnost si vyzvednout hned léky v lékárně když jdete z pohotovosti i ve svátek to ne včera jsme skončili na pohotovosti s bolavym ouskem ado rána jsme museli čekat až otevřou lekarny je to zoufale kam ten stát spěje 😪
To je ale špatně, pokud o pohotovosti dostaneš nějaký lék, měli by ti ho zrovna vydat z nemocniční zásoby a na tvůj recept si zásoby doplní (samozřejmě zaplatíš doplatek)
Ano, já včera akutní zánět středního ucha a v kraji otevřená po 13.h 1 lékárna..takže výlet 50km pro léky....
U nás tedy je otevřena do 22hod nebo možná už do 23hod.. Sestra včera byli taky s malou na orl kvůli uchu a normálně si prášky přivezli
V Brně je nonstop pohotovostní lékárna, tak hádám, že ve větších městech bude taky
@jipe to sice ano, ale ne u detske, kde by to bylo mozna fajn.
dojela bych do nejblizsi nemocnice se 24hodin otevřenou lekarnou..
@kackakastanka nejblíže máme Prahu hodinu a půl cesty a ve svátek to bude asi problém všude
@fouskovi tak ale fungovat by melo. U nas se taky vyda ihned lek k uzivani a do foroty az v lekarne. To jsi mela vedet
@vitkovakaterina fungovat jako co že mi vydají léky na pohotovosti u nás je nevydavaji u nás jen v lekarne ale ta byla bohužel všude v okolí zavrena kvůli svátku a pitomému zákonu uzavreny
@fouskovi nesmi pustit dite bez leku "navic ihned" kdyz to neni vazny stav,bez teplot,bez bolesti pak ano..jinak maji dat "dva leky do kapsy"
@vitkovakaterina jenže u nás to takhle nikdy nefungovalo vždycky dali recept a sbohem
@fouskovi klidne priste rekni ze chces dostat lek ktery diteti ulevi nez se otevre lekarna. Me to prijde strasna prasarna nedat
@vitkovakaterina máme dát něco na bolest a vydržet hold v dnešní době to tak hold funguje
@fouskovi neznam to. Jsem z rodiny zdravotniku a mam moje je vyhradne na detskem odd i na detske pohotovosti a taky rika,ze to nezna a uz vubec to nezazila
@vitkovakaterina divny. Nekolikrat na pohotovosti a ani jeden lep. Proste si ho mam zaridit sama. Kdyz jsem rikala ze lekarna je davno zavrena tak si mam zajet tam, kde je otevreno. Takze asi tak.
@vitkovakaterina jenže tohle bylo ORL pohotovost
@bobinecka01 přesně tohle známe a co s malým dítětem že když ho to bolí
@fouskovi Já pracovala na ORL pohotovosti a sama s dětmi na ORL jezdím (jinak než jsem pracovala) a v době pohotovosti prostě vzdy vydavaji léky. Musíš se bránit a případně psát stížnost, tohle není normální, proto na tu pohotovost jedeš, protože potřebuješ ulevit, jinak můžeš klidně čekat do rána na běžný provoz.
@assentra myslim si totez... Tve dite boli ucho a proto ma byt maminka jineho ditete nonstop v lekarne? V nemocnici ti leky dat meli, na alergii treba dali jen jednu tabletku dithiadenu, abych vydrzela do rana a rano si vybrala recept. Napis stiznost na nemocnici, ze te poslali s nemocnym prckem domu bez leku, fakt by se to stavat nemelo. Mo a ja bych se na miste teda dohadovala, ze na rano cekat nehodlam a at prckovi do ucha/nosu nakapou aspon v ordinaci, aby to uz zacalo pusobit, kdyz teda domu nic nedostanu. A jinak teda, ja i manzel bychom jeli i v noci pres pul republiky, aby mala netrpela...
U nas ve meste je sice detska pohotovost ale lekarna otevrena snad do 23. To je taky k prdu. Musime sjet, sice je to blizko, ale i tak. Jeden lekarnik a fronta az do pr....