Hezký den děvčátka ,prosím existují nějaké želé bonbony,které nejsou plné éček něco prostě zdravějšího děkuji
Celkem fajn jsou medvídci bez cukru.
22. led 2025
Bombus fruit gummies, yumearth, yoyo bear dělá takové trošku jiné minis, není to úplně želé, ale dětem chutnaly, BeRaw kids dělá super, ale nevím, jestli se dají v Česku sehnat. A ne úplně želé, ale kiddilicious dělá super křupavé rybičky, ty děcka milujou
22. led 2025
22. led 2025
22. led 2025
U nás jedou Bombus nebo Bear (ty jsou ve tvaru psích tlapek nebo jakoby dukátů) a to moje dítě jen tak něco do pusy nevezme 🙈
22. led 2025
Kupuji v Lidlu, jen teď si nevybavuji, jak se jmenují
22. led 2025


Třeba tyto děkuji