icon

Hezký den děvčátka ,prosím existují nějaké želé bonbony,které nejsou plné éček něco prostě zdravějšího děkuji

avatar

Třeba tyto děkuji

22. led 2025
avatar

Celkem fajn jsou medvídci bez cukru.

22. led 2025
avatar

@amazienka a konkrétní tip prosím potřebuji nějaké bez éček a všech těch sajrajtu

22. led 2025
avatar

Bombus fruit gummies, yumearth, yoyo bear dělá takové trošku jiné minis, není to úplně želé, ale dětem chutnaly, BeRaw kids dělá super, ale nevím, jestli se dají v Česku sehnat. A ne úplně želé, ale kiddilicious dělá super křupavé rybičky, ty děcka milujou

22. led 2025
avatar
22. led 2025
avatar

U nás jedou Bombus nebo Bear (ty jsou ve tvaru psích tlapek nebo jakoby dukátů) a to moje dítě jen tak něco do pusy nevezme 🙈

22. led 2025
avatar

Kupuji v Lidlu, jen teď si nevybavuji, jak se jmenují

22. led 2025