Hezký den, já už chci teplo a hezky dneska mladší píchnute obě ouška a starší antibiotika do nosu já už nemůžu 😭😭
V půlce prosince teplo a hezky - bohužel nereálné přání... Ale moc s vámi souzním. 🌷 Sama jsem na OČR s dcerou - teploty, kašel, rýma, bolest ucha. 😒
13. pro 2022
fouskovi
autor@daisymaminka já to myslela tak že bych tohle zimní počasí úplně vynechala , jinak přeji brzké uzdravení
13. pro 2022
Syn taky. ATB kapky do nosu i do uší. Vydržel ve škole celých 10 dní... Tak hlavně ať se naši marodi dají co nejdřív dokupy a na Štědrý den jsou ready
13. pro 2022
Dneska zrovna bylo krásně a my dřepíme doma s angínou...
13. pro 2022
fouskovi
autor@roubickovapavla přesně , i Vám brzké uzdravení
13. pro 2022
Musime vydrzet!🍀