Hezký den, prosím o recept na fakt dobrý mazanec děkuji moc
Dělám dle Vaňka. Je luxusní. Chceš vyfotit recept? 🙂
Zásadní je ho nepřepéct 🙂
29. bře 2019
fouskovi
autor@lstuchlova děkuji
29. bře 2019
Ja delam dle Dity P. a lepsi jsem nejedla🙂
29. bře 2019
📌
29. bře 2019
nejlepsi, nejlepsi, nejlepsi...DOPORUCUJI 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=tt3teE0htaA
29. bře 2019
take se pripichnu prosim 🤗
29. bře 2019
já peču léta podle našeho vlastního receptu, je to recept na vánočku, ale úplně stejně dělám i mazanec, jen to má prostě jiný tvar, časy kynutí a suroviny dodržuji stejné, podle ohlasů chutná nejen nám 🙂 : https://www.mimibazar.cz/recept/120978-240172/n...
1. dub 2019
http://bydarkside.blog.cz/1810/vanocka-velikono...