Hezký den, prosím pěkně kdo nakupujte v Bonprixu jak tam sedí velikosti chtěla bych si objednat těhotenské kalhoty a nevím jak to tam sedí děkuji mockrát
Taky doporucuju precist recenze. Ale vetsinou mam u kalhot velikost o jednu mensi. Jinak teh. kalhoty mam od nich dvoje 👍.
6. říj 2018
Obecně si beru moji velikost nebo spíš menší, manželovi teď o číslo menší, bonprix to mívá větší. Ale ty recenze jsou důležitý, řídit se tím, ale ještě se mi nestalo, že bych radši vzala něco větší.
6. říj 2018
Já beru o číslo menší a i ta mi je někdy volnější. Zkus objednat a když tak vyměníš.
6. říj 2018
Beru mensi, nosim s/xs a kolikrat v jejich xs jeste plavu 🙂
6. říj 2018
U kazdyho obleceni tam jsou recenze a to doporučuju procist, vseobecne to rict nejde