Do bubnu sušičky k prádlu
Podle mě se dává dolů pod buben, má to tak mamka. Rozdelalavala jsem to podle návodu.
Nemám toto, ale ubrousky. Dala bych to do bubnu. I kdybys to dala do filtru, tak prece to nemuze navonet pradlo a bala bych se aby to filtr nepoškodilo. Urcite do bubnu.
Tak se omlouvám, dle diskuze to jde vlozit i jinam nez jen do bubnu. To jsem nevedela.
@kristynkal Vida. To moje nemá. 🙂
@kristynkal No áno ale to nie je "pod bubon". Ak susicka nema zvlášť miesto tak ako sme pisali-do bubnu medzi prádlo.
Podle fotek je to zřejmě na střed toho filtru.
Asi?
Já osobně mám prostor pro kapsle dole ve dvířkách
Prostor na to je zde
@veronika4709 Nemá ho každá susicka.
Vida. A jak ty kapsle provoní? Je to znát? Jestli mám litovat, že to nemám. 🙂
@jakreb to asi nema, ale muze se pani podivat,zda to jeji typ ma.🙂
@veronika4709 Iste. Ved uvidi.
Osobně jsem zkusila ubrousky Lenor (modré) je to hrozný smrad. Kapsička co jsem měla jako dárek k sušičce nádherně prádlo provoněla. Bohužel takové kapsle od beka se těžko shánějí.
Omlouvám se možná to sem nepatří, není to dotaz zakladatelky.
Ale mohu se zeptat používáte někdo míčky a nebo koule na sušení. Je s nimi opravdu výhodnější a kvalitnější sušení. Vyplatí se to kupovat







Normálně do bubnu k prádlu.