icon

Hezký podvečer kluci si k Vánocům přeji dětské pistolky a tak jsem koukala a toho je tak strašně moc poradíte prosím jakou přidávám fotku jednoho tipu ale házejte vaše zkušenosti prosím a děkuji

avatar

syn jich pár má, hlavně dokoupit náhradní náboje, těch není nikdy dost :D

22. lis 2021
avatar

@adula000 a můžu poprosit o tip na konkrétní

22. lis 2021
avatar

máme i tuto na obrázku, pak úplně nějakou maličkou, potom máme i na baterky se zásobníkem, kde jen držíš tlačítko a samy vystřílí několik nábojů. Já myslím, že ani jedna neurazí a každá má něco 🙂

22. lis 2021
avatar

@adula000 super a děkuji

22. lis 2021
avatar

Nejlepší je ta co je na obrázku - Nerf

22. lis 2021
avatar

Mladší měl problém tyto nerfky natáhnout, teď, kolem 6. roku už to konečně zvládá

22. lis 2021
avatar

@zmrzlinka děkuji

22. lis 2021
avatar

@katerina108 děkuji

22. lis 2021
avatar

máme jich asi 10 - nejhorší jsou na baterky, pořád se sekají..

22. lis 2021
avatar

@fouskovi ty Nerf jsou odstupňované podle věku a údajně menší dítě fakt nenatahne pistol pro větší (jako o hodně starší, dělají i pro puberťáky)

22. lis 2021
avatar

Určitě Nerf a spoustu nábojů. Můžete začít nejakou menší,bude se mu lépe ovládat a pak postupně zvětšovat 😉 Klukům letos Ježíšek přinese i Nerf terc...

22. lis 2021
avatar

@kamino
@kafr
@mac1 děkuji

22. lis 2021
avatar

@kamino máte jen origo náboje? Nám se sekaj jen když tam syn dá neoriginální.

22. lis 2021
avatar

Holky, já se sem vetru. Je nějaká Nerfka už od tří? Chtěla bych staršímu, ale mladší bude brečet, když nedostane taky.

22. lis 2021
avatar

@leniczka23 máme - ale co si budeme povídat, dostávají pěknou čočku 🙂 Naštěstí se to prcek už naučil sám opravovat, tak šroubovák je pořád v pohotovosti.

22. lis 2021
avatar

@whocares 4letemu jsme dávali nerv Elite 2.0. Je docela malá i v oblasti kde se drží a střílí- koukni na ni.

23. lis 2021
avatar

@kamino jo máš pravdu, i jak se trošku zdeformuje už to zlobí 😊 ano, i u nás je šroubovák v pohotovosti 😁

23. lis 2021