icon

Hezký večer,prosím o radu chtěli bychom pro syna v září mu bude osum a je drobný pořídit koloběžku ale úplně nevím jakou, můžu poprosit o tip jakou děkuji

avatar

Určitě bude mít radost z freestyle koloběžky - ta s malými kolečky. Pak doporučím sledovat výšku koloběžky, případně někde nenápadně vyzkoušet výšku (kamarád atd)

9. črc 2023
avatar

Decathlon

9. črc 2023
avatar

@jipe děkuji a dáte prosím konkrétní tip

9. črc 2023
avatar

@bara88 děkuji

9. črc 2023
avatar

@dasara děkuji ono to je složité my bydlíme na vesnici a děti tady moc není ale soused jezdí na elektrické a to nechci

9. črc 2023
avatar

@fouskovi taky bydlíme na vesnici, kluci s ní jezdí i po lese

9. črc 2023
avatar

Určitě Decathlon

9. črc 2023
avatar

@verca5505 děkuji a máte prosím tip kterou

9. črc 2023
avatar

@fouskovi oxelo nebo jak se to jmenuje

9. črc 2023
avatar

Freestylová koloběžka je fajn do skateparku na blbnutí, na ježdění akorát na asfalt, má malá kolečka a nízké stupátko. Na ježdění po ulicích je lepší s většími kolečky. A pak záleží na rozpočtu, s velkými koly může jezdit i po lese, ale ta stojí jako kolo... My synovi kupovali takovouhle: https://www.lidl.cz/p/crivit-kolobezka-s-odpruz...

10. črc 2023