Já mám obě, tedy bábovky. A silikon stejně vymazavam a vysypavam... bez toho není ta pěkná kurcicka 🙂
Mam silikonovou a je potreba ji obskladat sklenickami nebo necim, jinak se mi rozjizdi do stran. Asi jak tam dam vic testa, ale jinak s ni jsem spokojena
@kvmatonka
@antiquecz
@kristynkal holky děkuji
@kristynkal no to my právě dělají formy na muffiny tak jsem myslela že tohle je lépe řešené
Za mě keramika
@fouskovi ona se prodava i se stojankem tak to treba tomu rozjizdeni zabrani. Nevim, ja mam bez stojanku.
Mám keramickou z Tescomy a nemůžu si ji vynachválit.
Keramickou. Přijde mi, že v silikonu je to těsto pak divně cítit
Mám plechovou a je super ✌🏻
@kristynkal my k tý silikonový máme takovou kovovou konstrukci, která jí drží. Se silikonem neka, ale Beran se peče jednou za rok, tak mám tu, protože je skladná.
Mám přesně tu keramickou z obrázku
Mám keramickou (kameninovou)dvoudílnou a je boží
Mám silikon, to bříško ale ujíždí, musím opřít v troubě o kraj plechu…mám i babovkobou silikonovou, ale už bych nekoupila. Lepší je kamenina
@pavkova28 mám to stejně
Určitě ne tuhle oranžovou, já ji mám a šílený celý se to během pečení roztáhne a nedrží tvar. 😡
@bekinka
@lmartinkova85
@petulaapetula
@anetkasimkova Holky děkuji



Hlasuju pro klasiku. Já se silikonem neka.