icon

Hezký večer, zvažuji koupi formy na beránka jen nevím jestli klasiku keramickou a nebo silikonovou děkuji

avatar

Hlasuju pro klasiku. Já se silikonem neka.

29. bře 2023
avatar

Já mám obě, tedy bábovky. A silikon stejně vymazavam a vysypavam... bez toho není ta pěkná kurcicka 🙂

29. bře 2023
avatar

Mam silikonovou a je potreba ji obskladat sklenickami nebo necim, jinak se mi rozjizdi do stran. Asi jak tam dam vic testa, ale jinak s ni jsem spokojena

29. bře 2023
avatar
29. bře 2023
avatar

@kristynkal no to my právě dělají formy na muffiny tak jsem myslela že tohle je lépe řešené

29. bře 2023
avatar

Za mě keramika

29. bře 2023
avatar
Autor komentář smazal
avatar

@j.kriv děkuji

29. bře 2023
avatar

@fouskovi ona se prodava i se stojankem tak to treba tomu rozjizdeni zabrani. Nevim, ja mam bez stojanku.

29. bře 2023
avatar

Mám keramickou z Tescomy a nemůžu si ji vynachválit.

29. bře 2023
avatar

Keramickou. Přijde mi, že v silikonu je to těsto pak divně cítit

29. bře 2023
avatar

Mám plechovou a je super ✌🏻

29. bře 2023
avatar

@kristynkal my k tý silikonový máme takovou kovovou konstrukci, která jí drží. Se silikonem neka, ale Beran se peče jednou za rok, tak mám tu, protože je skladná.

29. bře 2023
avatar

Mám přesně tu keramickou z obrázku

29. bře 2023
avatar
30. bře 2023
avatar

Mám keramickou (kameninovou)dvoudílnou a je boží

30. bře 2023
avatar

Mám silikon, to bříško ale ujíždí, musím opřít v troubě o kraj plechu…mám i babovkobou silikonovou, ale už bych nekoupila. Lepší je kamenina

30. bře 2023
avatar

@pavkova28 mám to stejně

30. bře 2023
avatar

Určitě ne tuhle oranžovou, já ji mám a šílený celý se to během pečení roztáhne a nedrží tvar. 😡

30. bře 2023
avatar
30. bře 2023