icon

Holky prosím nevíte od kdy se otevřou vnitřní prostory v zoologické zahradě děkuji

avatar

Já myslím, že jsou otevřené od tohoto pondělí, co bylo.

30. kvě 2021
avatar

Uz jsou otevřené 🙂

30. kvě 2021
avatar

Jsou otevřené 😊

30. kvě 2021
avatar

Vcera jsme byli v zoo a do pavilonu se normalne mohlo (ustecka zoo).

30. kvě 2021
avatar

Můžou být otevřené, ale třeba ZOO Jihlava psala na fb, že je otvírat zatím nebude. Prý by dovnitř dle nařízení mohli 2-4 návštěvníci a zbytečně by se tvořily venku fronty a že stejnak nemají lidi, co by to kontrolovali... Takže jak která zoo...

30. kvě 2021
avatar

Olomoucka taky neotevrela.Pry to nezvládne kontrolovat, počká az budou lepší podmínky

30. kvě 2021
avatar

Ano, Olomouc otevřené nemá, mají na svých stránkách uvedeno, že za podmínek, které vláda stanovila, to v praxi nemohou uskutečnit. Mrkni na stránky ZOO, kam chcete jet😉

30. kvě 2021
avatar

Zlín má vše otevřeno, byli jsme dnes 🙂

30. kvě 2021
avatar

A jak to vypadá ve Dvoře Kralovem dekuju

30. kvě 2021