Holky prosím nevíte od kdy se otevřou vnitřní prostory v zoologické zahradě děkuji
Uz jsou otevřené 🙂
Jsou otevřené 😊
Vcera jsme byli v zoo a do pavilonu se normalne mohlo (ustecka zoo).
Můžou být otevřené, ale třeba ZOO Jihlava psala na fb, že je otvírat zatím nebude. Prý by dovnitř dle nařízení mohli 2-4 návštěvníci a zbytečně by se tvořily venku fronty a že stejnak nemají lidi, co by to kontrolovali... Takže jak která zoo...
Olomoucka taky neotevrela.Pry to nezvládne kontrolovat, počká az budou lepší podmínky
Ano, Olomouc otevřené nemá, mají na svých stránkách uvedeno, že za podmínek, které vláda stanovila, to v praxi nemohou uskutečnit. Mrkni na stránky ZOO, kam chcete jet😉
Zlín má vše otevřeno, byli jsme dnes 🙂
A jak to vypadá ve Dvoře Kralovem dekuju
Já myslím, že jsou otevřené od tohoto pondělí, co bylo.